SZKOLENIA Z ZAKRESU RODO,
UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH I PRAWA PRACY

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI
O TERMINIE I MIEJSCACH SZKOLENIA
UDZIELA BIURO

tel. 663-198-444
tel. 515-333-329
tel. 601-966-785

Zapraszamy na szkolenia
organizowane na terenie całego kraju.


Dokładne informacje o miejscu szkolenia w danym terminie
dostępne w zakładce "Adresy miejsc szkoleń"


Uwaga: termin lub miejsce szkolenia mogą ulec zmianie

WRZESIEŃ 2020

01. wtorek
-
02. środa
-
03. czwartek
-
04. piątek
-
05. sobota
06. niedziela

07. poniedziałek
-
08. wtorek
-
09. środa
-
10. czwartek
-
11. piątek
-
12. sobota
13. niedziela

14. poniedziałek
-
15. wtorek
-
16. środa
-
17. czwartek
Bytów
18. piątek
Wejherowo
19. sobota
20. niedziela

21. poniedziałek
Malbork
22. wtorek
Kwidzyn
23. środa
Elbląg
24. czwartek
Tczew
25. piątek
Starogard Gd.
26. sobota
27. niedziela

28. poniedziałek
Brodnica
29. wtorek
-
30. środa
-

PAŹDZIERNIK 2020

01. czwartek
-
02. piątek
-
03. sobota
04. niedziela

05. poniedziałek
-
06. wtorek
-
07. środa
-
08. czwartek
-
09. piątek
-
10. sobota
11. niedziela

12. poniedziałek
-
13. wtorek
-
14. środa
-
15. czwartek
-
16. piątek
Puck
17. sobota
18. niedziela

19. poniedziałek
Słupsk
20. wtorek
Sławno
21. środa
Kołobrzeg
22. czwartek
Stargard
23. piątek
Świdwin
24. sobota
25. niedziela

26. poniedziałek
Chojnice
27. wtorek
Bydgoszcz
28. środa
-
29. czwartek
-
30. piątek
-
31. sobota

LISTOPAD 2020

01. niedziela

02. poniedziałek
-
03. wtorek
-
04. środa
-
05. czwartek
-
06. piątek
-
07. sobota
08. niedziela

09. poniedziałek
-
10. wtorek
-
11. środa
 
12. czwartek
-
13. piątek
-
14. sobota
15. niedziela

16. poniedziałek
Lebork
17. wtorek
Gdańsk
18. środa
Włocławek
19. czwartek
Olesno
20. piątek
Kutno Łowicz
21. sobota
22. niedziela

23. poniedziałek
Braniewo
24. wtorek
Mragowo
25. środa
Swiecie
26. czwartek
Wągrowiec
27. piątek
Gniezno
28. sobota
29. niedziela

30. poniedziałek
-

GRUDZIEŃ 2020

01. wtorek
-
02. środa
-
03. czwartek
-

04. piątek
-
05. sobota
06. niedziela

07. poniedziałek
-
08. wtorek
-
09. środa
-
10. czwartek
-
11. piątek
-
12. sobota
13. niedziela

14. poniedziałek
Inowroclaw
15. wtorek
Grodzisk Wlkp
16. środa
Krotoszyn - Gostyń
17. czwartek
Sieradz - Wieluń
18. piątek
Boleslawiec – Świdnica
19. sobota
20. niedziela

21. poniedzialek
Grudziądz
22. wtorek
-
23. środa
-
24. czwartek
-
25. piątek
-
26. sobota
27. niedziela

28. poniedziałek
-
29. wtorek
-
30. środa
-


Uwaga: termin lub miejsce szkolenia mogą ulec zmianie